DIETETYK KLINICZNY

mgr Lidia Chryczyk

Moim zadaniem jest pokazanie Ci jak odnaleźć balans z własnym ciałem, jak osiągnąć cel poprzez świadome zmiany w żywieniu, oraz jak dojść do punktu, w którym będziesz się czuć jak najlepiej !

 

 

Nazywam się Lidia Chryczyk i jestem dietetykiem klinicznym, którego pasja dotycząca zdrowego odżywiania stała się zawodem. Na co dzień prowadzę Poradnie Dietetyczną w Ośrodku Zdrowia

w Wieprzu a także mobilne poradnictwo  żywieniowe z dojazdem do pacjenta czy on-line. Ponadto realizuje się jako przedstawiciel handlowy urządzenia Thermomix w firmie Vorwerk.

 

 

 

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

w Krakowie – kierunek dietetyka na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Ponadto należę też do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Zdaje sobie sprawę, iż dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę systematycznie poszerzam  na konferencjach naukowych, kursach czy szkoleniach

z zakresu żywienia.

 

 

 

 

W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta. W tworzeniu spersonalizowanego planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, obecny stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia czy sytuację materialną. Zależy mi, by moi pacjenci zrozumieli, że najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odżywianie, a nie stosowanie diety przez kilka miesięcy.

Lidia Chryczyk

WITAJ !

Rejestracja telefoniczna: +48 880 196 649

Rejestracja on line: dietetykchryczyk@gmail.com

DIETETYK KLINICZNY

mgr Lidia Chryczyk